SK

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

O nás

Alexandr Will

 

Firma Alexandr Will s.r.o. se specializuje na dodávku a montáž stínící techniky v Plzni, Praze a okolí v prostoru cca 150km od těchto lokalit a nyní pokrýváme i část Německa.

 

Odborně poradíme, zaměříme a navrhneme pro vás vhodné řešení s montáží na klíč. Za svojí prací si stojíme a garantujeme profesionálně odvedenou práci.

 


 

Na trhu se sortimentem stínící techniky působíme již 16tým rokem.   

 

V roce 2015 jsme se stali regionálním autorizovaným prodejcem společnosti Servis Climax, a.s., která je největším výrobcem stínící techniky v České republice. To posiluje naši snahu rozvíjet se a nabídnout svým klientům širokou nabídku služeb, od přípravy a poradenství individuálního řešení, přes technické zaměření, až po samotnou realizaci a následný servis.

 

Montážní práce provádí výhradně vyškolení pracovníci za dodržování stanovených technických postupů.

 

Kvalitní produkty společnosti Climax, vyrobené na míru Vašim potřebám, Vám tímto zpřístupníme a rádi předvedeme v naší zcela nově otevřené vzorkové prodejně v Brandýse nad Labem, kde na Vás čeká náš odborný a milý personál.

 

Jsme přesvědčeni o tom, že klíčem ke spokojenému zákazníkovi je vstřícná komunikace, individuální přístup spolu s vysokou kvalitou produktů a následnou odbornou montáží.

 

Zdeněk Kolář
Jednatel

 

 

 
 
kontakt
 

Vzorková prodejna - showroom

Hřbitovní ul.

Nýřany

330 23

kontakt
 

Tel.: +420 736 716 919

E-mail: alexandr@alexandrwill.cz

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov, fotografií je bez písomného súhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázané.

 
Tieto webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Ich používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.  

 

Rozumiem

 

 

Viac informácií

 

 

Rozumiem   Viac informácií

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +420 736 716 919
     
  alexandr@alexandrwill.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT